| Karinna1 a întrebat:

Hei. Ce parere aveti de Samsung note 4?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E un telefon destul de bun și rezistent. Își merită bani!

| J0B0MAT a răspuns:

Foarte tare, dar si scump...

| patriciu4 a răspuns:

Sincer,nu mi se pare un telefon extraordinary...intr'adevar,ecranul este foarte bun,insa sistemele de operare de la Samsung,acum cu lollipop,in opinia mea arata rau de tot,seamana cu cele de la Lenovo,xiaomi si alte firme chinezesti,diferenta fiind ca Samsung are un meniu...
Interfata mi se pare o involutie a celor de la Samsung,cat despre material,sincer sa fiu, eu nu pot sa spun ca nu sunt bune, dar nici excelelte, daca cauti un telefon din material bune cumparati un iphone sau un Sony xperia z3, z3+ sau chiar z5, si pe langa asta mai ai si rezistenta la apa de la Sony, si camera mai buna, si ecranul la cea mai mare rezolutie din lume...depinde ce cauti, mie sincer nu imi place Samsung in ultimul timp deloc, dar e alegerea ta...

| patriciu4 a răspuns:

Si la fel,daca cauti fluiditate intron system de operare, sa ruleze mai repede, asta nu o sa gasesti la Samsung, ci la LG, iar in cazul asta LG g4 e alegerea excelenta.