| Deea_Andrutza_1999 a întrebat:

Hei, cine stie ce pot face daca am pus unui telefon archos 4.0 un card micro sd de 2, dar nu il recunoaste. Am intrat in meniul la stocari si imi spune sa introduc un card, dar eu deja l-am introdus

Răspuns Câştigător
| Claudes a răspuns:

Incearca sa formatezi card-ul de pe alt telefon. Inainte de asta salveaza toate datele de pe card in PC, deoarece prin formatare se va sterge tot. O zi buna!

1 răspuns:
| AndreiVezeteu a răspuns:

Inseamna ca acel card trebuie formatat.Eu iti recomand SD Formater (il gasesti cautand pe GOOGLE)