Întrebare recomandată | ChocolateFeelings a întrebat:

Hei dragilor! Am o întrebare. Care dintre următoarele telefoane este mai rezistent și mai de calitate?
1. Samsung Galaxy Xcover 2
2. LG optimus L9
3. NOKIA LUMIA 625
4. Sony XPERIA E
5. Samsung GALAXY EXPRES 2
Dacă știți altul, care ar fi acela? Aș vrea și detalii în legătură cu telefonul ales de voi, de ce este mai bun * perspectiva fiecăruia*.
Fundă răspunsului cel mai clar.

Răspuns Câştigător
| mitamihaimitza a răspuns:

La raport calitate/pret/rezistenta pot spune ca de Samsung galaxy xcover vei fi cea mai multumita happy

8 răspunsuri:
| 0NewLife a răspuns:

Xcover 2 fara discutie.

| deniidenisa156 a răspuns:

Mitamihaimitza are dreptate, eu am primul galaxy xcover si pot spune ca il am de doi ani si l-am scapat de mii de orii crede-ma si tot rezista si necrapat a ramas, doar cateva zgarieturi pe ecran si in lateral dar in rest merge super ok, si sa nu mai zic ca il folosesc si la apa dar ai mare grija la pretectia de la incarcator si la casti cand il bagi in apa laughing la asta am avut probleme, in rest rezista si eu acum doi am la abonament am dat 3 milioane pe el.

| Gabry01 a răspuns:

Depinde...dintre cele enumerate de tine si eu as merge pe Samsung galaxy expres 2, e un telefon simpatic ca aspect si pret, are ca sistem de operare android, merg destule aplicatii pe el, dar un telefon mai bun ca si acesta ti-as recomanda Nokia Lumia 920, ecran mare, 16 mil de culori, 8 Mpixeli camera + blit, touch screet ultra sensibil, si cu manusa pe mana poti folosi telefonul, 32 Gb memorie interna, sistem de operare - windows mobile ...acum depinde doar de bugetul tau

| Ssiaa_Anni_1997 a răspuns:

Numerele 1, 4 si 5. Nokia lumia 940 are tata si doar la o micuta cazatura i s-a spart tot ecranul in bucati, nu mai zic ca dupa aia i s-a stricat si nici nu prea il folosea si mai ales nu are Magazin Play. LG-ul e ok dar este si el mai fragil, se zgarie repede carcasa si ecranul. Cele mai bune sunt Samsung-urile, Sony-urile si huawey-urile happy

| MangloPici a răspuns:

Galaxy expres 2 fiindca este destul de rezistent pentru un telefon inteligent

| smecherasul2 a răspuns:

Depinde pana in ce pret iti poti cumpara. Dintre cele cale le-ai enumerat tu as merge pe varianta numarul 5 adica Samsung Galaxy express 2 deoarece este un telefon bun arata bine si este destul de rezistent. Dar depinde de gusturile tale poate mie imi place telefonul acesta dar tie nu.S-au ai putea sa-ti cumperi un Samsung Galaxy S3.S-au e mai ieftin cu 8 megapixeli cu 16 gb memorie + android (nu mai stiu de care ) afli tu dupa nume si telefonul se numeste ZTE Grand X In

| Ana2003 a răspuns:

Cel mai bun este NOKIA LUMNIA.

| xxjanjixx a răspuns:

La pret, cel mai bun este Samsung Galaxy Xcover