| Trandafyr_Danicutza_1990 a întrebat:

Hei...m-am decis sa-mi cumpar un telefon nou si nu stiu ce sa aleg : Samsung Galaxy s5 sau Allview x2 soul pro. Imi plac ambele, dar cel mai mult imi place x2 deoarece are niste functii igenioase precum fake call.S5 nu cred ca are asa ceva, fiindca nu am gasit in specificatii, dar ma gandesc ca in rest S5 este mai bun.Care e mai bun? Pe care sa-l aleg?

1 răspuns:
| k330sk3a a răspuns:

Telefoanele Allview sunt de fapt telefoane chinezesti, rebranduite.X2 soul pro este de fapt gionee elife s7(cauta pe google).In plus, nu beneficiezi de suport de la cei de la Allview, de asemenea nici nu primesti update-uri.Eu zic sa mergi pe s5.