| Cute16 a întrebat:

vreau sa va multumesc pentru toate sfaturile in legatura cu telefoanele, in cateva zile imi cumpar un telefon nou si totuuuuuuusi am cateva banuieli, sa aleg Samsung galaxy s4 sau Allview x3 soul plus, am intrebat de multe ori in legatura cu alegerea unui telefon deoarece ma plictisesc nu forte repede dar nici prea usor... Imi place s4 deoarece stiu ca este un telefon bun cu camere bune, daca cunva stiti telefoane mai bune din gama Samsung dar care sa nu depaseasca 17 milioane, va rog spuneti-mi.VA multumesc mult!

2 răspunsuri:
| GeorgyGeoClau a răspuns:

Galaxy A5 2016! E cel mai bun in toate capitolele! Costa 1450 lei.

| alexia29 a răspuns:

Si Allview este destul de bun am eu x2 soul pe alb, n am avut nici o problema cu el de 2 ani. Are 13 mp pe spate si 8mp pe fata camera thinking plus design-ul este destul de placut happy