| mariass a întrebat:

Hei, mi-am luat de curand un Ipad 4, mi-am facut cont pe App Store, dar as vrea sa imi schimb numele de la Apple, stiti cumva cum as putea sa fac asta fara sa pierd aplicatile pe care le-am luat deja? Merci, funda. :-D

2 răspunsuri:
| andypop a răspuns:

Salut! Am si eu un Ipad 4 din iarna si stiu cum se umbla pe el. happy Daca vrei sa-ti schimbi contul toate datele de pe Ipad se vor sterge(cel putin de pe notite) iar daca vrei sa-ti schimbi numai numele nu se va sterge nimic(probabil de pe notite 10%). Sper ca te-am ajutat. FUNDA?

| mariass explică (pentru andypop):

Si cum se schimba numele, ca nu imi dau seama cum pot sa fac asta?