| irinaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Hei mi-am luat si eu un sansung galaxy s2 si as vrea niste pareri.Este un telefon de calitate?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seria Galaxy este foarte buna. Am S2 de asemenea si nu ma pot plange la nici un capitol legat de telefon!

5 răspunsuri:
| Darkus a răspuns:

Este foarte bun, toate telefoanele din aceasta serie sunt foarte bunewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paaai ne intrebi dupa ce ti l ai luat? oricum e foarte bun, si chiar arata foarte bine

| irinaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru anonim_4396):

Mersi si fundita! happy scuze ca am scris,, sansung,, laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru irinaaaaaaaaaaaaaa):

Mersi si eu, sa fiu sincer nici nu am observat greseala daca o putem numi asa laughing.