| PiNNoTheGamer a întrebat:

Salut pentru ca Galaxy Mini-ul meu a cedat de tot mi-am luat un buget de 400 de ron si as vrea sa stiu ce telefon la abonament(11 Euro Orange) care merita calitate/pret.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Buna!
In primul rand, vreau sa iti multumesc ca ai dat toate detaliile necesare. 90% din intrebarile de genul asta (cu abonament) sunt gen - ''Vreau un telefon cu abonament!'' ATAT...
Ma rog.

Totusi, 400Ron chiar si cu acest abonament, sunt cam putini.
Uite ce ai putea sa iti iei :
Galaxy XCover - 115Euro (~475Ron)
Nokia Asha 302 - 30 Euro
Galaxy Ace - 95Euro
Nokia Lumia 610 - 70Euro
Alcatel OT-995 - 20Euro

Si..cam atat!
Totusi, ti-as recomanda sa mai strangi putini bani, sau iti maresi abonamentul (perfect ar fi amandoua), si ai putea sa iti iei un GS2+! Sau GS3Mini!
Calitate/Pret?
Din cele de mai sus, as zice Alcatelul.

Succes; Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi telefoanele disponibile la linkul următor ( secţiunea smartphones ) :
https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane

Toate cele bune.