| anonim_4396 a întrebat:

Hei. nu inteleg un lucru la optiunea celor de la Orange Young. cu 2500 de minute,mesaje nelimitate si trafic nelimitat Facebook si Yahoo Mail. Ok, daca e trafic nelimitat, de ce nu mai pot intra dupa ce mi se termina cei 100 si ceva de megabytes?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a putea accesa nelimitat destinatiile respective trebuie sa te conectezi prima data pe Portalul Orange m.orange.ro si din acest portal sa accesezi link-urile catre acele destinatii.

O zi buna,
Orange Helper

2 răspunsuri:
| MariusGomoi a răspuns:

Au gresit oferta, au incurcat 100 de mega cu nelimitatul

| claudica2703 a răspuns:

E la fel ca atunci cand mai ai 12 centi si vrei sa dai un beep, cand 1 minut costa 14 centi. ei nu stiu ca tu vrei sa dai doar beep si ca masura de precautie, nu cumva cel caruia ii dai beep sa rapunda si ei sa ramana arsi de 2 centi, mai bine iti blocheaza apelul laughing asa si aici, ai trafic nelimitat atata timp cat inca mai ai totusi mb inclusi de trafic, pentru ca cine stie, poate de pe facebook sau din mail, dai in alta pagina, nu cumva sa ii pacalesti cu vreun bite.