| anonim_4396 a întrebat:

Am activat optiunea Orange young cu doi euro cu facebook, yahoo nelimitat din portalul Orange si nu pot intra decat pe Orange ce se intampla?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Vorbeste cu cei de la Orange.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru acces nelimitat pe yahoo si facebook trebuie sa te asiguri ca ai setat APN "net", dupa aceea poti accesa nelimitat destinatiile din Portalul Orange m.orange.ro si din acest portal sa accesezi link-urile catre acele destinatii nelimitate.

O zi buna,
Orange Helper

| mijlsach a răspuns:

Poti vorbi cu cei de la un magazin Orange si iti vor rezolva.