Întrebare recomandată | Juliiia a întrebat:

Hei! Salut! Vreau sa imi achizitionez un nou telefon, imi puteti spune care sunt cele mai bune telefoane cu 4G? Multumesc!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Le postez in ordine, dupa performanta:
01. Apple iPhone 5
02.Samsung Galaxy S III
03.Motorola Droid Razr HD
04.LG Optimus G
05.HTC One X
06.Samsung Galaxy Note II
07.Sony Xperia TL
08.Motorola Atrix HD
09.T-Mobile myTouh 4G
10.HTC Droid Incredible 4G LTE
11.LG Escape P870
12.HTC EVO 4G
13.Samsung Nexus S 4G
14.Samsung Focus S 4G
15.Samsung Galaxy S Relay 4G
16.BlackBerry Torch 9810

Bafta!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphone 5, Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy s4, HTC One, Sony Xperia Z, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920

| Lynnfield a răspuns:

Toate telefoanele cu 4G sunt bune.

| violetflyer a răspuns:

Cele mai bune sunt de la marca Samsung, daca iei unul Apple, te va necaji, adica nu face mare lucru, bafta!

| ymzil080 a răspuns:

La ora actuala cel mai puternic telefon este Samsung Galaxy S4(2.500lei) dar depinde in ce suma vrei sa te incadrezi.Si daca vrei S3, sa ai grija ca doar un model (I9305) are 4G, celalat (I9300) nu are.Sony Xperia Z nu ti-as recomanda pentru ca ecranul este foarte slab, are culori foarte sterse.Iar HTC One si LG OPTIMUS G sunt telefoane okey, dar nu se compara cu Samsung.Decizia este a ta.(Si Blackberry nu as recomanda nimanui pentru ca are un sistem de operare cam ciudat si iti va lua ceva pana sa te obisnuiesti cu el). Orice telefon ti-ai luat, sa ai grija de el si sa il folosesti sanatoasa.

| eveline12345 a răspuns:

6,7 milioane nu stiu sigur.