| Blazer69 a întrebat:

Hei tpu..acum cateva zile mi-am scapat telefonul pe jos. (Oneplus one Cyanogen).mi s-a crapat doar sticla display'ul nu e atins. De unde as putea comanda un alt geam? Tot ceea ce gaseac e Glass+Touchscreen la 200-350lei.Ceva sfaturi cu site'uri mai ieftine unde pot gasi?
Mersi!

1 răspuns:
| Vlad_Pyntto_1999 a răspuns:

Daca ai spart geamul acesta trebuie inlaturat, dar pentru ca este lipit de display, sunt mari sanse sa se sparga si display-ul, deci cel mai bine te obisnuiesti cu spartura, daca nu vrei sa iti iei alt telefon.
Adica pretul geamului+al display-ului nu scade de 300 lei.