| BruneTTe a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Am Samsung G. S3 si de un timp imi tot apare "procesul com.google.process.gapps s-a oprit". Si tot de atunci nu mai pot intra in Magazin Play, deci nici nu se mai actualizeaza nimic... Cum remediez problema? Pur si simplu nu-l mai suport asa. Si cand sun (mai ales atunci) se blocheaza cateva secunde si apoi apare mesajul acela. Dar cel mai mult ma enerveaza ca intru in magazin play si se inchide in mai putin de o secunda:-|

multumesc!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Dai un upgrade la soft sau un reset la soft..este o problema tipica telefoanelor cu android.

| BruneTTe explică (pentru Spike189):

Multuuuu!