| Elena159 a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor! Am un telefon Acer liquid s2 bla bla. mi-am uitat codul pin. Pot face ceva fara sa ma duc cu el la deblocat? Stiam ca se poate cu codul Puk (il stiu) dar faza e ca nu imi apare sa il bag, daca intelegeti. Pot baga codul gresit de multe ori. Am ajuns la a 75-a oara. Aveti idee cum fac sa il deblochez? crying

2 răspunsuri:
| Anonima240 a răspuns:

Ai incercat sa scoti simul din el si sa il bagi inapoi? E imposibil sa nu iti apara codul puk daca ai gresit pin-ul de 75 de ori

| AnaFlorea a răspuns:

Il bagi il locul codului pin