| Emmilie a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent!
Eu am telefon mobil "Sony Xperia U" si am pus cod. Dupa ce deblochez tastele imi apare acea tablita cu numere si litere si nu merge codul pe care l-am pus.Va rog sa ma ajutati, dau funda si un vot.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce taste deblochezi tu la Xperia? Esti sigura ca introduci codul corect? Te referi la cod PIN cartela sau deblocare telefon? Oricum, daca l-ai bagat gresit de 3 ori, adio.La service cu el.

| CM7YRE a răspuns:

Te referi ca ai introdus gresit codul de mai multe ori sau cum? Ai pus o blocare si nu poti trece de ea?