| XxR0botzelXx a întrebat:

Am o intrebare, am un Samsung galaxy S4 Demo(nu fake) si vreau sa stiu daca pot suna de pe el, si daca pot face ceva sa nu apara reclame tampite la fiecare 15 secunde daca nu il folosesc. !

2 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ii trebuie antena de semnal sau ii schimbi placa de baza cu una de la un s4 original... orici afli mai multe aum te duci la un service si afli mai multe acolo... de reclamele alea n-am habar

| umbra09 a răspuns:

Telefon demo? rolling on the floor)) naci n-am auzit pana acum sigur nu e copie? laughing in fine programele, jocurile demo au reclame ca sa te faca sa cumperi produsul intreg happy la telefoane demo nu stiu daca este la fel ca nu am auzit pana acum ca exista de unde l-ai cumparat?