| ReTz a întrebat:

Salutare, maine merg sa achizitionez un Samsung Galaxy S6 si ma gandeam sa-mi dati niste sfaturi la ce m-as putea uita, sau cum as putea face diferenta dintr-un original si un fake. Spre exemplu stiu ca fake-ul are carcasa de plastic, se misca mai greu touch-ul si s-ar putea ca in functia android sa nu apara lollipop si sa apara altceva.Un link mi-ar fi foarte util in care sa vad exact benzile laterale alte telefonului, acele mufe/butoane etc.Acord funda, urgent.http://olx.ro/......5WPKY.html Acesta ar fi telefonul, vreau repede niste sfaturi, credeti ca pare a fi fake sau nu?

1 răspuns:
| Stefanboss2002 a răspuns:

Si eu am un s6 inchidel si uitate la ecran daca e albastru sau vezi pe spate daca scrie made in vietnam