| RoxiMaria11 a întrebat:

Hei TPU, am o intrebare. Vreau sa recuperez toate mesajele de pe wapp de la inceput. Nu stiu daca se mai pot recupera si cele de pese un an, dar poate mai e vreo speranta. Cine stie daca e posibil?

1 răspuns:
| Lorena7712 a răspuns:

Incearca sa iti dezinstalezi wapp si sa il instalezi iar. Acolo o sa iti apara o fereastra(cand il reinstalezi) de recuperare a mesajelor. Nu stiu in ce masura o sa ti le recupereze si cate dintre ele, dar poti incerca. Daca nu iti iese, inseamna ca nu e posibil sa recuperezi alte mesaje mai vechi