| Sabretooth a întrebat:

Hei TPU, am o mare problema.
Am un A5 2017 și difuzorul nu funcționează cand sunt pe Youtube, cand ascult muzica sau cand sunt pe Chrome in schimb atunci cand am căștile conectate merge perfect.
Am încercat totul, am umblat în setări, l-am repornit și chiar restartat.
Atunci când sun pe cineva se aude și fara sa am nevoie de căști deci difuzorul nu e stricat.
Ce sa fac?
Vreau răspunsuri serioase deoarece nu imi permit altul deci nu răspunsuri de genul, E rabla nu ai ce-i face.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Mergi cu el la service sa il verifice. Probabil trebuie inlocuit.