| Crisstinayy12 a întrebat:

Am o problema cu telefonul. Am incercat sa trimit poze, videoclipuri pe whatsapp si pe Instagram sau oriunde dar nu merge ca scrie ca nu s-au trimis reincercati. Mi-am repornit telefonul, internetul merge bine.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Panica panica. Nu merge Facebook si whatsapp. Ce ne facem.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este o problemă cu whatsapul, nici eu nu pot trimite si primii poze, scrie acelasi mesaj reîncercati, cred ca a picat sistemul lor.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Telefonul tau este ok, nu il zapacii cu reinstalare sau repornire ca nu rezolvi nimic, ei trebuie sa si repare rahatul de site u.

| ReZiSTorr a răspuns:

A picat sistemu lor

| Hellboy96 a răspuns:

Astăzi este o problema cu toate aplicațiile de socializare, Instagramul nu merge și nici Messengerul. Cel mai probabil maine vor merge. Și nu este problema de la telefon

| 1q0p2w9o a răspuns:

Da, a fost o problema globala temporara, care a fost resimtita cel mai tare pe iPhone-uri dar si pe unele Android-uri. In orice caz, acum s-a rezolvat.

| Vanesa87 a răspuns:

Au schimbat anumite criterii, limita la 10 poze care sa nu depasesc un total de 5mb sau video maxim 1 min leght

| NuConteazCineSunt0 a răspuns:

Nici mie nu imi prea merge instaul. Au postat cativa prieteni la story ca nici la ei nu merge. Cred ca e de la ei