| AnDrEeEeEeE a întrebat:

am si eu o intrebare. de azi de dimineata telefonul meu merge ce merge dupa se blocheaza imi zice sim incorect si trebuie sa ii scot bateria ca sa mai mearga. aveti idee ce are? puppy dog eyes?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

N-ai precizat ce telefon ai...
Dacă e cu sistem de operare, atunci e posibil să fie vorba de un virus, sau de o aplicaţie cu "probleme" - iar în momentul în care scoţi bateria şi apoi o introduci şi-l porneşti iar se face un "soft reset".

Precizează EXACT ce model de telefon ai şi mai vedem alte idei...

Toate cele bune.

| MaxKiller911 a răspuns:

Poate ai scapat sim-ul pe undeva sau nu este bine introdus in telefon...

| Andrei1099 a răspuns:

Probabil face scurt la pini de ating pe sim. As sugera sa verifici daca nu cumva cartela este rupta sau umeda. S-ar sa nu tina cartela cum trebuie si sa se miste, ar trebui sa pui o hartie ceva sa stea mai fixa.

| AnDrEeEeEeE explică:

Nu nu are nimic simul. si de stat sta bine. cred ca e de la telefon. ca vad ca in altul nu face asa.

| AnDrEeEeEeE explică:

Am un Samsung chat e2222