| Constantin_Andreea_1998 a întrebat:

Hei TPU, am telefon cu abonament 9euro pe luna, si am un cost suplimentar de 6euro. Nu stiu cum sa imi incarc telefonul: la optiuni imi spune din cont de abonat sau programat de la centru Vodafone! Adica cum vine asta? :s
Imi cere si o parola de acces! iar eu nu o stiu! crying
HELP! puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu inteleg.Ce anume sa incarci? Esti pe abonament.Telefonul se incarca cu ajutorul unui incarcator.La priza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti pe abonament, telefonul nu se incarca ca la cartela, cu credit. Acesta se reincarca automat, o data pe luna cu creditul respectiv de 9 euro, cu minutele si mesajele facute pe oferta.
In cazul in csre erai pe cartela, mergeai la magazin si iti cumparai una.
Mai ai si 6 euro cost suplimentar, mai platesti inca pe atat. Nu mai vorbii sau da mesaje daca nu mainai, ca banii se aduna.