| DodyQkz a întrebat:

Am un abonament la Orange de vreo 10 ani si am vrut sa ma trec pe cartela fara sa-mi pierd numarul. Am sunat la Orange, am depus cerere si am fost sunat si mi s-a spus ca o sa fiu trecut pe cartela si o sa primesc 5 euro credit, de pe 22. In loc de asta mi-a fost luat tonul si cand cineva incearca sa ma sune le apare ca numarul este inexistent. Ce pot sa fac? Funda! :3

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te rugam sa ne trimiti numarul tau de telefon intr-un mesaj privat. Vrem sa verificam si noi situatia.
O zi buna,
Orange Helpers

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Cei de la companiile de telefonie sunt niste imbecili. si in Romania si in strainatate. suna la Orange de pe un alt telefon si incearca pasnis sa rezolvi problema. ca de obicei sunt niste prepotenti. daca vezi ca nu te ajuta cu nimic poate ar fi mai bine sa le pui o reclamatie la oficiul consumatorului. sau nici asta nu functioneaza in tara romaneasca?

| VladVladut1998 a răspuns:

Poti merge la cea mai apropiata reprezentata Orange, si sa intrebi ce s-a intamplat cu numarul tau, si sa remedieze aceasta problema cat mai repede poasibil.
Sper ca te-am ajutat.