| Deyu0713 a întrebat:

Am un Allview P8 eMagic primit de la Digi. În anumite aplicații, gen Whatsapp sau Skype, aplicații cu care se pot efectua apeluri video, camera de fata are o imagine întunecată, dar când fac poze, fie că folosesc aplicația telefonului sau altele cum ar fi Snapchat, funcționează bine. Care este problema?

1 răspuns:
| mvagsmservice a răspuns:

Setările sunt făcute astfel la skipe și wapp decat la snapchat. Pentru mai multe detalii accesați fb.me/mvagsmservice