| Alina_Cîmpeanu_1993 a întrebat:

Am un Allview P8 eMagic.În anumite aplicații, gen Facebook, aplicații cu care se pot efectua apeluri video, camera de fata are o imagine întunecată, dar când fac poze, fie că folosesc aplicația telefonului sau altele cum ar fi Snapchat, funcționează bine. Care este problema?

1 răspuns:
| Surtulecs a răspuns:

Buna! S-ar putea sa nu fie compatibile aplicatiile gen Facebook 100% cu telefonul dar insa nu este exclus faptul ca versiunea aplicatiei respective sa fie ceva insuportabil. Cel mai bine este sa contactezi moderatorii aplicatiei si sa explici problema pentru a fi remediata.

Sper ca te-am ajutat!