| oSheDevil a întrebat:

Am un Huawei y530 si la inceput mi s-au stricat castile care le aveam de la telefon. Am facut rost de la cineva de alte casti ( nu erau pentru Huawei ) si mi s-au stricat si acelea. Merg 2-3 zile si dupa nu se mai aud doar daca le tin intr-un anumit fel.

Posibil sa fie din cauza ca nu sunt castile telefonului?
Stie cineva de ce?
Funda.

2 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Casti de proasta calitate telefonul nu are nici o legătură
Du-te la un magazin si cumparati casti de calitate

| Jijell a răspuns:

Sunt castile proaste. Daca iti cumperi ceva bun te vor tine cateva luni sau un an sau chiar mai mult, depinde cata grija ai de ele happy

Ca pret, niste casti de calitate incep de la 80 lei prin magazine. Eu recomand Sony sau Philips.