| Alexia0509 a întrebat:

Hei,TPU! Am un iPhone 4 si acum câteva zile mi-am dezinstalat din greșeală App Store. Acum nu știu cum sa îl reinstalez. M-a puteți ajuta, va rog mult? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| BenWilde a răspuns:

Este imposibil sa stergi App Store de pe un iPhone fara programe de jailbreak. Probabil ai o copie...

| Edy_Mihai_Eduard_1980 a răspuns:

Cum naiba ai dezinstalat AppStore? Sigur e original telefonul? Capacul poti sa il scoti? Daca poti, telefonul este FAKE. Daca este original, du-te in safari si scrie acolo vShare.com si descarci varianta fara JailBreak.Si in plus acolo sunt aplicatii gratuite care in AppStore costa bani big grin Funda? :3