| bombonika17 a întrebat:

Am un Iphone 5 si nu ma lasa sa editez poze in photoshop pe el.Stie cineva de ce?

Răspuns Câştigător
| Myyy3 a răspuns:

Are o problema de tip Sofware.Intra pe site-ul Orange si cauta codul de resetare la setarile din fabrica. Daca mai apar si alte probleme dul in service!

2 răspunsuri:
| teodorteoteo a răspuns:

Trebuie decodat

| Dulshe1988Dulshe1998 a răspuns:

Scz ca scriu aici, dar am si eu o intrebare la un Iphone 5 se poate seta un sunet de apel care vreau eu sau e de la el? adica de ex vreau o melodie EX:Smiley-cai verzii se poate? sau pot pune o imagine? pe ecran?