| pisii11 a întrebat:

Hei TPU happy am un Sony Ericsson xperia arc s si mi l-am spart straight face mi s-a spart ecranul. nu cred ca ar fi display-ul deoarece el functioneaza, doar aspectul este groaznic... am fost cu el de unde l-am cumparat dar reparatia ar fi in jur de 6 miliaone straight face ce as putea face? sa ies mai ieftin. Funda

Răspuns Câştigător
| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Nu prea ai ce sa ii mai faci, doar sa iti cumperi altul, iar pe viitor, in caz ca nu stiai deja, iti poti face asigurare la telefon(costa cam 5 lei lunar, sau poate ceva mai mult) si in caz ca patesti iar ceva de gen, iti fac ei reparatia.
Chestia cu reparatia se face din cate stiu, de maxim doua ori pe an.

1 răspuns:
| GaBrIeLa1994 a răspuns:

De banii aia 6 milioane pori sa iti cumperi alt telefon, ai iesii mult mai bine