| Bratu_Ionut_1999 a întrebat:

Hei TPU am un telefon E-BODA, ce program iau pe calculator ca sa pot sa il conectez, adica bag cablu de date dar nu-mi citeste telefonul, am nevoie de un program dar nu stiu care e

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu-ți trebuie niciun program, după conectare, pe ecranul telefonului (trebuie deblocat) apare un mesaj - „Conectare ca unitate de stocare externă" dai OK și gata. Bine, asta e și-n funcție de setările pe care le-ai ales pentru mufa de USB.