| rebelboy2011 a întrebat:

Am o problema.am un telefon lgkp260 si am la el cablu de date si as dori sa-mi pun pe calculator videoclipuri dar nu mi le citeste, as avea nevoie de un program, care?(dau fundita la cel mai bun mesaj)

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Ai nevoie de un convertor 3gp si sa le pui in folderu care corespunde la video cauta si tu pe google

1 răspuns:
| Florynell a răspuns:

Depinde...toate telefoanele au un player.cauta si u p google sau incearca cu quick time player.eu ala il folosesc si mi le citeste