| RaduGavrila a întrebat:

Am un telefon Vodafone smart mini si am niste zgarieturi mici pe ecran. Doar daca ma uit atent le vad..Cum pot sa scap de zgarieturi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Nu poti sa scapi de zgarieturi, dar le poti masca cu o folie protectoare. Si eu cand mi-am luat telefonul, mi-a picat pe jos de vreo 2-3 ori, si a avut cateva zgarieturi, si o prietena mi-a sugerat sa ma duc la un magazin de telefoane sau un magazin partener sa-mi cumpar o folie protectoare. Folia costa 10 lei + montatul ei 5 lei. Eu, zic ca nu este exagerat de scump + nu ti se mai zgarie telefonul. Eu zic sa incerci. Merita

2 răspunsuri:
| Thesinger1 a răspuns:

Salut!
Eu am comandat o solutie numita Displex, de pe net, si am platit 30 de lei cu tot cu transport si sunt foarte multumit de ea!
Ti-o recomand si tie!
Funda?