| mada7255 a întrebat:

Hei TPU am vazut o data la telefon o chestie foarte şmechera dupa ce il blocai pe ecranul acela puteai desena si apoi sa setezi de ex desenai un patrat si ti se deschidea camera foto sau un cerc si ti se deschideau apelurile intelegheti voi idea e dsca e o aplicatie cum se numeste eu am un Samsung galaxy fame crefeti ca miar merghe dau funtitza

Răspuns Câştigător
| trisoru a răspuns:

In general LG-urile au asa ceva si se numeste QuickMemo, unde-i funda? happy

1 răspuns:
| mircea_8413 a răspuns:

La galaxy nu merge am incercat si eu numai la prafete de telefoane cu touch merge. funda?