| Harbu_Cosmin_1973 a întrebat:

Hei TPU, azi mi-am scapat telefonul pe alee si sa fisurat 50% din ecran a facut o,,floare" pe tot ecranul, insa touchscreen-ul merge ca inainte! Va rog frumos cine imi poate spune daca e bine sa-l duc la un GSM sau altundeva vreau sa imi spuneti si un pret fix si cat ar dura sa il inlocuiasca este un Samsung galaxy j3 2016 si asi dori sa stiu daca pot schimba sticla de pe el.atunci cand ma gandesc la el cum e spart ma intristez si ma enervez degeaba...asi fii recunoscator daca mi-ati da un raspuns bun,MULTUMESC, PENTU CA AI CITIT PANA LA SFARSIT!

1 răspuns:
| NaTuraL999 a răspuns:

Du-te la un service si zii sa iti schimbe display-ul...te costa vreo' 150-200 lei, si urmatoarea zi te duci sa il iei. Sper ca ti-am fost de folos! Succes! :***