| Alexandranikomanh15 a întrebat:

Hei TPU, cand vreau sa intru live cum ar fi pe streamago sau Facebook, la mine se vede foarte neclar, claritate 0, am iphone 7 nu pot spune ca nu este un telefon performant si din cauza camerei este de vina, o prietena de a mea acelasi telefon are dar cand intra ea live se vede foarte clar tot! Puteti sa-mi spuneti va rog frumos ce sa fac? Vreau sa se vada si la mine clar cand stau live...

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Cand intri in aplicatia camera a iOS, la fel se vede? Curata sticla, probabil este murdara.

| Alexandranikomanh15 explică (pentru LTAA):

Nu este murdara, pur si simplu nu mi se vede clar si nu inteleg de ce! intru de pe acelasi wifi cu prietena mea, la ea se vede clar totusi cand intra live, la mine nu, asta nu inteleg de ce...

| Mache_Corina_1964 a răspuns:

Depinde de internet. Nu neapărat tine de telefon. Și eu patesc asa. Chiar daca este conectat la wifi, pot apărea probleme

| Ionica_Marius_1984 a răspuns:

Vreau sa meargă aplica Tia streamango