| Alexia20 a întrebat:

Hei TPU, ce culoare vi se pare mai frumoasa la iphone dintre gold si rose gold?

7 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Trebuie sa-ti placa tie, fiecare om are gusturi diferite.
In opinia mea, goldul este mai OK deoarece arata mai fancy!

| Mii_Ca_1990 a răspuns:

Amândouă sunt frumoase, eu zic ca ii mai fain gold-ul! Si uneori la soare sau altcumva ți se pare ca gold-ul ii decât rose gold, sau invers! Dar si Rosé gold ii frumos, ii culoarea aia mai noua care a apărut, cum sunt de ea cercei de aur, argint acum si culoarea aia si ii super, rozu ala si aia ii doar ca la iPhone e lucios mai simplu, nu ii aur aur! Care iti place tie!

| Alexia20 explică (pentru Mii_Ca_1990):

Sincer sunt nehotarata laughing

| Mii_Ca_1990 a răspuns:

Ele cam seamănă, ce culoare iti place tie? Eu daca ar fi sa îmi iau as alege Gold, oricum iti iei husa sigur si nu o sa se vada culoarea atunci, dar husa sa iti iei neaparat, ai grija sa nu i-l spargi, si mie mi s-a întâmplat! Daca chiar vrei poți sa iti iei rose gold si o husa aurie!

| IPaul6253 a răspuns:

Gold

| IPaul6253 a răspuns:

Rose Gold

| Otaku4ever a răspuns:

Mie imi place mai mult rose gold, dar depinde de tine nu de mine