| geoo998 a întrebat:

De curand am incarcat telefonul si mi-am activat o opțiune la care am avut nelimitat in Vodafone, 500 MB si 100 minute UE.
Ieri am ramas fara MB si nu am mai intrat pe net.
Astazi am vrut sa sun o persoana si-mi zicea credit insuficient, Am sunat la *123#, stiind ca mai am minute si mi-a aparut credit -2.44.Acum ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU prea ai ce face sad
Tu nu ai intrat pe net, dar aplicaţiile şi-au făcut update singure ( ţi-a rămas deschisă/activă conexiunea de date ) şi de acolo s-a produs acel consum de MB care a generat consumarea creditului...

Toate cele bune.

| AliLina2 a răspuns:

Sincer,absolut nimic.

| xV3N0Mx a răspuns:

Cand bagi 5 euro iti scade direct -2, 44.