| Georgi20022 a întrebat:

De curând mi-am luat iPhone si as vrea sa știu si eu care-i treaba cu pozele salvate pe i-Cloud. Am înțeles de la niste persoane ca daca pe viitor îți schimbi iPhone-ul si îți bagi tot i-cloud-ul acela pe iPhone îți ramân pozele, notitele. E adevărat?

Mersi!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E un server man, se uplodeaza pe un server de acolo apoi poti descarca datele gen google driver

| cezar003 a răspuns:

Este adevarat, toate pozele si tot ce-ti intra pe telefon se salveaza pe server iar tu poti accesa acel cont fie de pe o tableta, alt telefon sau PC. Este cum s-ar spune un spatiu virtual de inmagazinare insa are o anumita capacitate nu stiu exact cat dar am sa aflu si revin happy

| cezar003 a răspuns:

Ai gratuit 5GB de acolo mai departe o sa-ti ceara bani pana la praguri de: 50, 200GB sau 2 TB

| GaZa1994 a răspuns:

Buna! Da! Adevărat! E ca un dosar cu parola care îl pui unde vrei si îl accesezi de unde vrei.