| Iulya99 a întrebat:

De curand mi-am luat Iphone 5 si mi-a aparut sa fac update la soft cu IOS 6.0.2 si as vrea sa stiu daca ii dau update mi se vor sterge pozele si aplicatiile si cat timp va dura. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| vrelian a răspuns:

Cind faci chestia aia itune automat iti pune ce ai, in biblioteca itune care se afla pe calculatorul tau. dupa ce se va termina de pus iso ala, atunci tot itune iti va pune la loc poze, muzica si alte alea, in afara cred de aplicatii ce leai luat de mai stiu eu unde.nu stiu sigur. applicatiile cred ca si ele vor merge in itune dar nu stiu daca chiar toate.de poze sigur si muzica la fel sigur le vei avea la loc.nu stiu de aplicatii pentru ca nu am luat si nici nu am pe iphone.dar cred ca ar trebuie sa fie si alea in siguranta.deci nu trebuie sa salvezi nimic pe mai stiu eu ce flesh drive sau hard extern.

3 răspunsuri:
| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Pentru orice eventualitate, stocheaza-ti pozele pe un memory card sau descarca-le pe calculator. Din cate stiu, nu sterge nimic, dar nu poti fii sigur cum te poate trada tehnologia.

| MYK3 a răspuns (pentru ΞJustΞмэΞ):

Un iPhone nu te tradeaza

| MYK3 a răspuns:

Hey, poti face update linistit ca se se va sterge nimic si oricum nu dureaza mai mult de 5 minute.