| anonim_4396 a întrebat:

O cunostinta de-a mea are Samsung Star 3 (stiti ca nu este Android) si vrea sa isi descarce Tom talking pe telefon.Se poate? daca da va rog sa-mi spuneti cum, dau funda.

Răspuns Câştigător
| MaxKiller911 a răspuns:

Normal, talking tom, ar trebui sa existe si pe mai multe sisteme de operare ( stiu de la un prieten care are un Samsung mai vechi fara android si l-a descarcat), dar nu cred ca are toate comenzile de la cel de pe android

2 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Nu se poate.Doar la telefoanele android emrge talking tom.Pa,pa

| codax a răspuns:

Nu poate ca nu are android. Funda?