| AlexandraMunteanuTpU a întrebat:

Hei TpU! Voiam sa tiu cum pot avea contul de Ask.fm verificat. Ma poate ajuta cineva? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Le trimiti mail si le spui ca vrei cont verificat. Tine de noroc daca n-ai prea multe aprecieri.

2 răspunsuri:
| Nevroza a răspuns:

Pai asta ar insemna sa fi persoana publica de succes cu o anumita influenta. Sa ai multi urmaritori, sa fi vedeta mai pe scurt. Astfel nimeni nu o sa iti verifice contul. Bafta!

| AlexandraMunteanuTpU explică (pentru Nevroza):

Am 155006 aprecieri, nu sunt tocmai o vedeta. Dar am observat persoane cu putine like-uri care au contul verificat... Multumesc oricum?