| Alina88w a întrebat:

Vreau sa-mi achizitionez o tableta.Stiu ca e o intrebare stupida, dar eram curioasa daca o pot folosi si pe post de telefon. Adica daca pot primi sau efectua apeluri!?

Răspuns Câştigător
| COOLboY a răspuns:

Tabletele de calitate cu slot sim sunt: Galaxy Tab 2 (7.0 / 10.1), Galaxy Note 10.1... aceste tablete iti recomand (mai ales Galaxy Note 10.1, are procesor Quad-Core la 1.4 Ghz)

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns:

Depinde daca are slot pentru cartela sim. Nu toate modelele sunt apte pentru a fi folosite in scop telefonic, dar alta solutie ar fi sa instalezi skype si platesti cate minute vrei apoi poti suna direct catre mobil sau fix.

| Alina88w explică:

Multumesc pentru raspunsuri! :*

| COOLboY a răspuns (pentru COOLboY):

Dar Galaxy Note 10.1 WiFi+3G (N8000), nu poti suna daca nu ai 3G.