| sorryn2010 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu ce model de telefon care sa nu fie smartphone, mai ieftin, imi permite conectarea la mesagerie instant non stop, adica meniul telefonului sa fie in modul,, acasa". Sa pot efectua/primi apeluri in timp ca sunt online. Samsung C3350 e cumva compatibil?

1 răspuns:
| LimFao a răspuns:

Vrei ceva ce nu poate oferi un telefon obisnuit. Primul recomandat care deja vorbeste de sistem Android, ce permite rularea a 3-4-5 aplicatii deodata este GALAXY MINI. Nu costa extrem de mult si chiar e util. Succes!