| BlackEdition a întrebat:

Vreau si eu niate raspunsuri, as vrea sa-mi cumpar un telefon in suma de 200 de euro ( 900 lei)
As avea unele specificatii:
-camerele foto minim 13 principala5 secundara
-minim 1, 5gb ram
-minim 8 gb memorie interna
- desing frumos, minim 5'
-bateria sa fie puternica si sa tina
-dual-sim + loc pentru cadrul micro-sd aparte, adica 2 sloturi sim si unul pentru card
Multumesc frumos si ser sa ma ajutati, nu vreau ror felul de branduri care nu au valoare, ceva care ewte recunoscut, astept parerile voastre.
Funda care ma ajuta cel mai mult!

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse modele la linkul :
http://www.emag.ro/......ricedesc/c

http://www.pcgarage.ro/......e-24-luni/

Toate cele bune!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Folosirea lui bit.ly este ilegala.

| buffa a răspuns:

Lenovo nu ti-as recomanda, are prietena mea Lenovo K3 Note si s-a virusat complet, este nevoie doar de specialist, tu mergi in magazine si vezi, ce modele ce caracteristici, tie iti trebuie telefon de pozat sau de vorbit?

| Adminul000 a răspuns:

Incearca Lenovo K3 Note este:

2 Gb Ram

Octa Core 1.7 ghz

Baterie 3000mah

Camera Fata 13mp
Camera secundara 5mp

Este acum la reducere denla 200 Euro la 140winking Funda?;

| omulpaiangan a răspuns:

La 900 lei, nu vrei sa iti faca si de mancare si sa vina cu un bugatti cadou?