| Ellena_Bianca_2000 a întrebat:

Hei va rog sa ma ajutati cu ceva.
Tocmai mi-am luat un telefon si am instalat facebook-ul si nu pot intra pe el. nu ma conectez pe el cu wi fi pentru ca nu am internet cu wi fi la pc dar am Mb... Nu pot intra pe facebook si nici macar atunci cand am semnal la telefon... am dat la date si cand intru pe fb tot nu merge imi da : " Sorry, unable to login to Facebook. Please check yout network connection or try again later.(UnknownHostException: Unable to resolve host "bapi.facebook.com": No adress associated whit hostname)
P.s v-as fi dat si poza cum imi apare dar nu se poate posta, nici mahazinul play nu merge, mai precis nu stiu ce are de nu merge nimic ce e legat de net

Răspuns Câştigător
| Dayiii96 a răspuns:

E din cauza internetului...ori nu ai acoperire 3G ori nu ai activat datele mobile happy.

2 răspunsuri:
| ġคвÿ a răspuns:

Teai conectat? Poate nu mai ai mb, poate numai mrg contul d fb laughing

| Ellena_Bianca_2000 explică (pentru Dayiii96):

Da. Cred ca din cauza datelor mobile. Multumesc.