| simoSTAR a întrebat:

De f mult timp am o problema..nu imi merge hi5 sau netlog...de cate ori accesez imi spune

Firefox can't establish a connection to the server at hi5.com.
Though the site seems valid, the browser was unable to establish a connection.

* Could the site be temporarily unavailable? Try again later.
* Are you unable to browse other sites? Check the computer's network connection.
* Is your computer or network protected by a firewall or proxy? Incorrect settings can interfere with Web browsing.

ce sa fac...sad

5 răspunsuri:
| asko a răspuns:

E o problema tipica de internet
sau posibil sa fie si site-urile respective putin mai aglomerate si de aceea dureaza mai mult accesarea lor

| simoSTAR explică:

Nu merge...nu merge cu nici un browser...

| simoSTAR explică:

He...acum merge. dar numai netlog.nu si hi5.sad

| simoSTAR explică:

Mm...nu stiu..problema asta este de mai bine de un an....intr-un an de zile ar fi trebuit sa mearga macar o data...

| onofrei89 a răspuns:

De ce nu il dezinstalezi Firefoxul si iti instalezi Opera mie mi se pare mult mai bun, il folosesc de cativa ani si nu am avut probleme delocwinking