| qMentosanCuCola a întrebat:

Heii! Am si eu o intrebare...am primit un telefon de la un amic la mana a doua si acum cand vreau sa bag cartela mea-mentionez digi-imi apare ca am nevoie de codul pin pentru deblocare...Wtf is this? Am bagat pin-ul de la digi dar nu merge :[ Ce trebuie sa fac? E URGENT!

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Buna. Ai nevoie de codul telefonul. Initial este 12345, 00000 sau 11111, dar s-ar putea ca prietenul tau sa il fi schimbat, intreaba-l pe el daca nu merge care e codul telefonului.