| iiGeorgii a întrebat:

Heii ^^. Am un iPhone 3gs si m-am gandit sa-l vand pentru a-mi cumpara un alt telefon. M-am gandit la un BlackBerry Torch. Ce parere aveti din punct de vedere hardware-software?

Răspuns Câştigător
| Chrysstian a răspuns:

Parerea mea este ca ceilalti, dar nici "iphone-ul 3gs" nu este prea gandit. Eu iti racomand Acer cloudmobile, dar totusi nu stiu ce buget ai

4 răspunsuri:
| Kosmin19 a răspuns:

Dai un iPhone 3 pentu un BlackBerry laughing ciudat

| Alex2312 a răspuns:

Nu e chiar o idee buna. uitate la preturi si vei vedea ca e mai bun iphone-ul.Dar daca vrei un telefon bun si cu android ia-ti un Samsung galaxy sau un HTC desire. P.S poti sa dai iphne-ul la schimb

| AlexCiobi a răspuns:

Iti spun eu sa nu faci asta!
Pentru ca nu merita din punct de vedere hardware-software. Oricum e doar parerea mea, tu decizi ce faci cu el. Funda?

| iiGeorgii explică:

Totusi vreau sa-l schimb... Ce telefoane recomandati?