| anonim_4396 a întrebat:

Heii!

Cati ani rezista maxim un Iphone 4s? :-) :-D

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Depinde si cum il intretii...dar in jur de 1-2 ani happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu l-am cumparat acum un an de la 1 tip care l-a cumparat acum 2 ani de la un tip care l-a folosit inca 3 ani..deci in total, 7 ani fara probleme sau reparatii..doar bateria..BATERIA O SA ITI FACA VIATA UN COSMAR. tine din ce in ce mai putin.

| CristianPreda a răspuns:

Pai,depinde cum il pastrezi. Daca il protejezi(folie/husa) o sa te tina cam 3-4 ani, dar o sa fie depasit tehnic peste vreo 2 ani maxim.

| SasNetRomania a răspuns (pentru CristianPreda):

Pe bune depasit peste 2 ani? E DEJA DEPASIT SI I6 apai 4 nu mai vorbi daca nu esti in domeniu! Daca ar fi un telefon de 5 mii de euro ar merita husa dar asa telefoanele din comert nu prea meritahappy

Daca esti fata si infara de facebou, poze, camera si muzica nu faci nimic pe el te tine cat vrei tu, asta sa nu il strici tu, cu bagatu in apa, cu ecranu spart si alte nebunii...

| Fran636 a răspuns:

De rezistat rezita vreo 2-3-4 ani daca nu il scapi pe jos sau il arunci de la etajul 4... daca e bine ingrijit rezista happy