| Biencuta_Bianca_1999 a întrebat:

Heii! De curand mi-a aparut pe telefon (Samsung Galaxy Ace), intr-un colt jos,"mod de siguranta" cum as putea sa-l dezactivez?

1 răspuns:
| Astaroth36 a răspuns:

Bună! :*
Dacă mod de siguranţă este activat îl poţi dezactiva din meniu>setări>opţiuni dezvoltator şi acolo da-i şi dezactivezi opţiunea dezvoltator, iar dacă nu merge da-i resetare din fabrică cu tot cu setări şi datele de pe telefon.
Atenţie înainte de-a reseta telefonul din fabrică mutăţi datele pe cardul de memorie iar dacă ai contacte în telefon ai grijă să-le muţi pe cartela SIM.

Sper că ţe-am fost de folos. happy